Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Zarzewie wojny

Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Zarzewie wojny
UWAGA! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest jedna z poniższych podstawowych wersji:
Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Polska premiera: 2021
Globalna premiera: 2021
Polscy wydawcy: Rebel
Globalni wydawcy: Fantasy Flight Games
Autorzy: -
Liczba graczy: 1-5
Czas gry: ok. 60 min
Wiek: 14+

7.0 /10
na podstawie 1 ocen
Ocena gry
0.0 /5
na podstawie 0 ocen
Próg wejścia

Planowana premiera: 28 stycznia

Tych sojuszników nazywamy Rohirrimami, mistrzami koni; odstąpiliśmy im prowincję Kalenardhon, która odtąd zwie się Rohanem. Kraj ten bowiem przez długie wieki był niemal bezludnym pustkowiem. Rohirrimowie stali się naszymi sprzymierzeńcami, złożyli wiele dowodów wierności, wspierając nas w potrzebie i strzegąc północnego pogranicza oraz Wrót Rohanu. 

– Faramir, Dwie wieże

Wojna w końcu dotarła do świata ludzi. Cienie rozpostarły się na Rohanem i Gondorem, od lasu Fangor po nawiedzone ruiny Osgiliath. Zmierzyłeś się z bezwzględnymi najemnikami, którzy nawiedzają królestwa, wykonując rozkazy tajemniczej postaci. Przyszedł czas, aby uderzyć i zniszczyć źródło spustoszenia zanim stanie się zbyt wielkie, by można było stawić mu czoła!

Rebel z radością ogłasza rozszerzenie do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Zarzewie wojny!

W tym dodatku historia toczy się na terenach Gondoru i Rohanu. W ramach przygody będziemy mieli okazję rozegrać 15 scenariuszy, podczas których będziemy podróżować pomiędzy królestwami, aby bronić je przed sługami zła. Zarzewie wojny da nam dostęp do 6 nowych postaci, ponad 20 figurek niemilców, 18 dwustronnych kawałków mapy, 6 nowych ról, nowe typy terenów i wiele innych atrakcji! 

Królestwo ludzi potrzebuje twojej pomocy! Czy odpowiesz na wezwanie? Zbierz swoją drużynę i staw czoła wyzwaniu w zupełnie nowej przygodzie!