Często zadawane pytania

Dlaczego nie mogę znaleźć gry w bazie?

Nasza strona wciąż się rozwija i staramy się dodawać na bieżąco nowe gry wydawane w Polsce. Jeżeli nie znalazłeś gry, którą uwielbiasz i uważasz, że musi znaleźć się na Twojej wirtualnej półce, dodaj ją dzięki nowej funkcji! Chcemy być również w stałym kontakcie z wydawnictwami, aby zapowiedziane gry mogły znaleźć się od razu w naszej bazie.

Ok... ale od czego mam zacząć?

Stworzyliśmy serię artykułów dla nowych osób w świecie planszówkowym, aby krok po kroku mogli wgryźć się w nasze hobby. Dzięki zebranym informacjom w artykułach będziesz mógł poznać nowe gry planszowe, kategorie, mechaniki, a także osoby, które tworzą świat gier planszowych tj. wydawców, autorów i recenzentów.

Poniżej krótka lista 5 najważniejszych artykułów na początek:

1. Początek
2. Recenzenci gier planszowych
3. Wydawnictwa w Polsce
4. Podcasty o grach planszowych
5. Wydarzenia planszówkowe
6. Sklepy z grami planszowymi

Dlaczego nie ma rankingu gier planszowych?

Strona gramywplanszowki.pl dopiero wystartowała i nie chcieliśmy sztucznie generować ocen dla poszczególnych gier. Mamy nadzieję, że gracze, którzy mieli przyjemność rozgrywki (lub przykry obowiązek) podzielą się wrażeniami i wystawią odpowiednią ocenę. Dzięki temu stworzymy ranking najlepszych gier planszowych według polskich graczy.

Czy współpracujemy z wydawnictwami?

Chcemy być w stałym kontakcie z wydawnictwami, które wydają gry w Polsce, abyś mógł być na bieżąco z nowościami i zapowiedziami nowych gier, mógł poznać cały katalog danego wydawcy i przede wszystkim miał kompleksowe informacje o grze w jednym miejscu. Czy to nie jest układ idealny?

Zapraszamy do kontaktu wydawnictwa, przedstawimy funkcjonalności naszej strony i mamy nadzieję na owocną współpracę bo w końcu cel mamy wspólny - propagować gry planszowe w całej Polsce wśród zarówno młodszych, jak i starszych osób.

Czy będą konkursy?

Oczywiście! Dzień bez konkursu dniem straconym! No chyba, że gramy w nowe gry planszowe, wtedy nie jest stracony.

Konkursy na bieżąco będziemy komunikować na Facebooku, Instagramie i Twitterze więc wystarczy nas śledzić i obserwować.

Czy planowane jest jest dodawanie do bazy prototypów gier?

Jak najbardziej. Jeżeli jesteś twórcą gry i chciałbyś, aby Twój prototyp znalazł się w bazie i mógł na bieżąco pokazywać efekty swojej pracy - skontaktuj się z nami.
W przyszłości planujemy również udostępnić funkcję, dzięki której to Ty będziesz mógł dodać grę do bazy i aktualizować informacje, które uznasz za słuszne.