Ukryci Liderzy

Hidden Leaders
Ukryci Liderzy

Polska premiera: 2022
Globalna premiera: 2022
Polscy wydawcy: Galakta
Globalni wydawcy: BFF Games
Liczba graczy: 2-6
Czas gry: 20-40 min
Wiek: 10+

Kategorie: Karciane
0.0 /10
na podstawie 0 ocen
Ocena gry
0.0 /5
na podstawie 0 ocen
Próg wejścia

Na wyspie Oshra panuje chaos. Po śmierci cesarza zaostrzył się konflikt między Plemionami Wzgórz, a Armią Cesarską. Podczas gdy Ludzie Wody starają się zachować równowagę między starymi rywalami, Nieumarli dążą do eskalacji wojny. Cała nadzieja spoczywa w szóstce dzieci cesarza: które z nich zasiądzie na tronie?

Z przyjemnością zapowiadamy ten przeuroczy przerywnik który świetnie się sprawdzi pomiędzy cięższymi tytułami. W Hidden Leaders wcielasz się w jednego z sześciu tajnych przywódców, z których każdy jest sprzymierzony z dwoma z czterech frakcji / kolorów. Poprzez jawne lub potajemne zagrywanie bohaterów na swoim stole, wpływasz na wynik konfliktu.

Pod koniec gry jedna z czterech frakcji wygra:
• Prowadzenie Czerwonych -> Zwycięstwo Armii Cesarskiej
• Zielone prowadzenie -> Zwycięstwo Plemion Wzgórz
• Remis pomiędzy Czerwonym i Zielonym -> Zwycięstwo Ludzi Wody
• Czerwony i zielony w Strefie wojny -> Zwycięstwo Nekromantów

Każdy gracz, który jest w sojuszu ze zwycięską frakcją, może odnieść zwycięstwo. Jednak musi mieć więcej wystawionych bohaterów danego koloru niż jakikolwiek konkurent.

Hidden Leaders to szybka, lekka strategiczna gra karciana z bezpośrednią interakcją gracza. Łączy w sobie elementy budowania i dedukcji kart na stole z unikalnym mechanizmem wygranej. To gra o wielkim napięciu, bez przestojów i łatwa do nauki. Jej charakterystyczna grafik i nazwy postaci zapewne sprawią, że się nie raz uśmiechniesz.