Detektyw Bombel

Bubble Stories
Detektyw Bombel

Polska premiera: 2021
Globalna premiera: 2021
Polscy wydawcy: Rebel
Globalni wydawcy: Blue Orange
Liczba graczy: 1-2
Czas gry: ok. 10 min
Wiek: 4+

Kategorie: Rodzinne
0.0 /10
na podstawie 0 ocen
Ocena gry
0.0 /5
na podstawie 0 ocen
Próg wejścia

Planowana premiera: 17 grudnia 2021

Poznaj Detektywa Bombla - znanego poszukiwacza przygód i niestrudzonego tropiciela tajemnic! To z nim odwiedzisz trzy niezwykłe miejsca: szkołę, wesołe miasteczko i piracką wyspę, by zrealizować postawione przed Tobą zadania. Możesz działać w pojedynkę lub w większej grupie, współpracując, by wykonać zadanie. 

Detektyw Bombel to gra skierowana do najmłodszych: dzieci od 4. roku życia. Podczas zabawy rozgrywamy jedną z trzech dostępnych przygód. Każda z nich polega na odkrywaniu kolejnych kart z miejscami w taki sposób, by jak najszybciej dotrzeć do wymaganej liczby gwiazd. Wybierz miejsce, które chcesz zbadać, odszukaj karty odpowiadające interesującym Cię bańkom i dokładnie przyjrzyj się obrazkom. A gdy już znajdziesz wszystkie elementy, których potrzebujesz, zbierz razem wszystkie karty gwiazd potrzebne do wykonania zadania.

Na czym to polega?

  1. Wybierz zestaw kart z przygodą, która Cię interesuje i rozłóż je na stole według instrukcji.
  2. Odwróć kartę początkową ilustracją do góry. Zobaczysz na niej, gdzie zaczynasz przygodę.
  3. Przyjrzyj się uważnie różnym miejscom: każde z nich jest wyjątkowe! Wybierz to, które chcesz odwiedzić i weź kartę z odpowiadającą mu bańką.
  4. Odwróć wybraną kartę ilustracją do góry i połóż ją przed sobą. Obejrzyj nowe miejsca do odwiedzenia!
  5. Kontynuuj swoją przygodę podróżując od miejsca do miejsca, za każdym razem uważnie obserwując karty. W czasie wędrówki spróbuj zdobyć wszystkie karty gwiazd pokazane na karcie zadania!