Wild Space

Wild Space
Wild Space

Polska premiera: 2022
Globalna premiera: 2020
Polscy wydawcy: Games Unplugged
Globalni wydawcy: Catch Up Games
Liczba graczy: 1-5
Czas gry: 30-40 min
Wiek: 10+

Kategorie: Rodzinne
9.0 /10
na podstawie 2 ocen
Ocena gry
1.0 /5
na podstawie 1 ocen
Próg wejścia

Planowana premiera: Czerwiec 2022

Nowa Galaktyka została właśnie odkryta na granicach Imperium! Dowodząc swoim statkiem kosmicznym, wyruszasz na eksplorację tego nowego Eldorado, pełnego skarbów i tajemnic. Planeta po planecie, twoje odkrycia pozwalają ci budować twoją załogę. Zatrudnij specjalistów i roboty, aby korzystać z ich umiejętności. Przyciągnij na pokład Emisariuszy Imperium, którzy powierzą ci nowe misje o wartości kredytów. Chwyć swoją część cudów, których pełna jest ta nowa Galaktyka, aby stać się najbogatszym odkrywcą!

Wild Space to taktyczna gra karciana, w której Twoim celem jest efektywne łączenie kart. Za każdym razem, gdy dodajesz nowe karty do swojej kolekcji, wzmacniasz swoją załogę, zdobywając kredyty i przygotowując kolejne kombinacje. Wild Space zawiera wszystkie emocje najlepszych gier karcianych combo, w krótkich rozgrywkach i z przystępnymi zasadami.

Jak grać ?

Wild Space zawiera wszystkie emocje gier karcianych combo, z przystępnymi zasadami. W każdej turze nowy system wyboru akcji oferuje dwa proste rodzaje opcji: dodaj nową kartę do swojej ekipy lub dobierz nowe karty. Kiedy zagrywasz kartę, aktywujesz jej zdolność, jeśli karty w twojej ekipie spełniają jej warunek. Wprowadzanie do gry nowych kart jest zatem przydatne do uzyskania potężnych zdolności już teraz, ale także do zebrania warunków do aktywowania przyszłych zdolności. Nauczenie się, jak planować swoje działania, jest kluczem do wywoływania skutecznych kombinacji i możliwości jednoczesnego wprowadzenia do gry kilku kart. A świadomość, że Kredyty, które musisz zdobyć na koniec gry, aby wygrać, zależą od tego, jak jest skomponowana Twoja załoga, tylko to podkreśla.