The 7th Continent

The 7th Continent
The 7th Continent

Polska premiera: -
Globalna premiera: 2017
Polscy wydawcy: -
Globalni wydawcy: Serious Poulp
Liczba graczy: 1-4
Czas gry: 90-150 min
Wiek: 14+

8.0 /10
na podstawie 1 ocen
Ocena gry
2.0 /5
na podstawie 1 ocen
Próg wejścia

Jest początek XX wieku. Zdecydowałeś się zawrócić na nowo odkryty siódmy kontynent aby zdjąć straszliwą klątwę, która wisi nad Tobą od czasu powrotu z poprzedniej ekspedycji.

W The 7th Continent, eksploracyjnej grze planszowej typu „wybierz swoją własną przygodę”, wybierasz postać i rozpoczynasz swoją wyprawę sam lub z zespołem innych odkrywców. W świecie zainspirowanym serią książek Fighting Fantasy, odkryjesz rozległość nowych krain poprzez zastosowanie różnorodnych karty terenu i wydarzeń. Stając naprzeciw niebezpieczeństwom i niezwykłościom, będziesz musiał użyć sprytu i przebiegłości aby tworzyć narzędzia, broń i schronienie, a tym samym zapewnić sobie przetrwanie.

W przeciwieństwie do większości gier planszowych, zajmie ci to wiele, WIELE godzin eksploracji i przeszukiwania siódmego kontynentu, aż w końcu odkryjesz jak zdjąć klątwę… lub umrzesz próbując.

The 7th Continent oferuje łatwy system zapisywania, dzięki czemu możesz przestać grać w dowolnym momencie i wznowić przygodę później, tak jak w grze wideo!