Brzdęk! W! Kosmosie! Raban w próżni

Clank! In! Space!: A Deck-Building Adventure
Brzdęk! W! Kosmosie! Raban w próżni

Polska premiera: 2019
Globalna premiera: 2017
Polscy wydawcy: Lucrum Games
Globalni wydawcy: Renegade Game Studios
Autorzy: Paul Dennen
Liczba graczy: 2-4
Czas gry: 45-90 min
Wiek: 12+

Kategorie: Strategiczne
8.3 /10
na podstawie 22 ocen
Ocena gry
2.4 /5
na podstawie 13 ocen
Próg wejścia

Obrzydliwie zły Lord Eradikatus opanował niemal całą galaktykę. W tej chwili wizytuje jej podbite sektory na pokładzie Eradykatora - swego flagowego statku. Jak przystało na tyrana, pyszni się przy tym niesamowicie. Najwyższa pora utrzeć mu nieco nosa. Wraz z innymi złodziejaszkami postanawiasz odciążyć dyktatora ze zbędnych bogactw. Prosta sprawa, wystarczy przedostać się do modułu dowodzenia, zgarnąć, co się da i znikać, ile sił w nogach.

Jeżeli Ci się poszczęści, na swej drodze napotkasz wartościowych sprzymierzeńców i znajdziesz użyteczny sprzęt... Jest tylko jeden problem. Jeden fałszywy ruch i... Brzdęk! Czujne ucho Eradikatusa od razu wychwyci dźwięk wydawany przez intruza.

Co gorsza, kiedy ten niezbyt przyjemny typek zorientuje się, że w Twoich kieszeniach brzdęka sporo jego ulubionych zabawek, będzie bardzo, bardzo zdenerwowany. Zachowaj zatem ostrożność i licz na to, że Twoi konkurenci narobią więcej rabanu, ściągając na siebie uwagę Eradikatusa.

Kiedy nadarzy się sposobność, bierz forsę oraz inne precjoza i prędko pakuj się do kapsuły ratunkowej, by ocalić skórę przed morderczym gniewem despoty!