Star Realms: Frontiers

Star Realms: Frontiers

Polska premiera: 2022
Globalna premiera: -
Polscy wydawcy: IUVI Games
Globalni wydawcy: Wise Wizard Games
Liczba graczy: 1-2
Czas gry: ok. 30 min
Wiek: 12+

Kategorie: Karciane
8.5 /10
na podstawie 2 ocen
Ocena gry
1.0 /5
na podstawie 2 ocen
Próg wejścia

Podbijaj rubieże galaktyki!

Potężna technologia bram nadprzestrzennych umożliwiła dalekie podróże na rubieże galaktyki, tylko czekające na podbój. Umocnij swoje gwiezdne mocarstwo, korzystając z nowych, potężnych okrętów i baz!

Star Realms – gra zaprojektowana przez Roba Dougherty’ego i Darwina Kastle – łączy frajdę gier opartych na mechanice budowania talii z emocjami bezpośredniej walki, charakterystycznej dla kolekcjonerskich gier karcianych. W trakcie rozgrywki będziesz wydawać punkty handlu, żeby dodawać nowe okręty i bazy do swojej talii. Zagrywając je, zyskujesz potężne efekty, dodatkowy handel i punkty walki, które pozwalają ci atakować przeciwnika i niszczyć jego bazy. Jeśli uda ci się obniżyć wynik przeciwnika do zera, wygrywasz!

To pudełko zawiera wszystko, co niezbędne, żeby zagrać w grupie od 1 do 4 graczy: instrukcję, 144 karty (w tym całkowicie nową, 80-cio kartową Talię Handlu), a także 8 dużych kart Wyzwań przeznaczonych do rozgrywek jednoosobowych i kooperacyjnych. 

Jeśli chcecie zagrać w większej grupie, wystarczy połączyć ten zestaw z grą podstawową Star Realms lub dodatkiem Colony Wars, by rozszerzyć możliwości gry o 2 kolejnych graczy.