Horror w Arkham (Trzecia Edycja): Śmiertelna głębia nocy

Arkham Horror (Third Edition): Dead of Night
Horror w Arkham (Trzecia Edycja): Śmiertelna głębia nocy
UWAGA! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest jedna z poniższych podstawowych wersji:
Horror w Arkham (Trzecia Edycja)

Polska premiera: 2019
Globalna premiera: 2019
Polscy wydawcy: Galakta
Globalni wydawcy: Fantasy Flight Games
Liczba graczy: 1-6
Czas gry: 120-180 min
Wiek: 14+

Kategorie: Dodatki
8.0 /10
na podstawie 1 ocen
Ocena gry
3.0 /5
na podstawie 1 ocen
Próg wejścia

Kate Winthrop przycisnęła mocniej do szyi kołnierz swojego długiego płaszcza, aby ochronić się przed przeszywającym chłodem wilgotnej, jesiennej nocy. Tuż obok z piskiem opon przejechał długi czarny samochód, ścigany przez policyjny radiowóz. Starając się trzymać jak najdalej od panującego chaosu, Kate przysunęła się bliżej żelaznej poręczy mostu unoszącego się nad rzeką Miskatonic.

Czytała w gazetach o niedawnym gwałtownym wzroście liczby brutalnych przestępstw i narastającym napięciu na terenie całego miasta. Kate zauważyła, że im dłuższe stawały się noce, tym głębsza ciemność spowijała Arkham, a urządzenia badawcze w jej laboratorium na Uniwersytecie Miskatonic reagowały na jakieś dziwne oddziaływanie, którego nie potrafiła dostrzec.

Nadciągało coś strasznego.

W rozszerzeniu Śmiertelna głębia nocy badacze zagłębiają się w zakątki Arkham, których lepiej nie oglądać w świetle dnia. Organizacje przestępcze umacniają swoją silną pozycję w mieście, tajemne kulty pracują dla swego mrocznego pana, niebo rozświetla obcy księżyc, a niepoznawalne koszmary czają się w ciemnościach. To rozszerzenie zawiera dwa zupełnie nowe scenariusze, nowe spotkania dla każdej lokalizacji w Arkham, nowe potwory i anomalie oraz czterech nowych badaczy, którzy stawią czoła przeciwnościom uzbrojeni w nowe zaklęcia, przedmioty i sprzymierzeńców.