Robinson Crusoe: Opowieści Niesamowite

Robinson Crusoe: Adventures on the Cursed Island – Mystery Tales
Robinson Crusoe: Opowieści Niesamowite
UWAGA! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest jedna z poniższych podstawowych wersji:
Robinson Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie

Polska premiera: 2019
Globalna premiera: 2019
Polscy wydawcy: Portal Games
Liczba graczy: 1-4
Czas gry: 60-120 min
Wiek: 14+

Kategorie: Dodatki
9.5 /10
na podstawie 2 ocen
Ocena gry
4.0 /5
na podstawie 1 ocen
Próg wejścia

Robinson Crusoe: Opowieści Niesamowite to drugi dodatek do surwiwalowego klasyka, gry Robinson Crusoe: Przygody na bezludnej wyspie. Rozszerzenie zawiera zarówno unikatowy tryb gry, jak i komponenty, które wzbogacą Twoje rozgrywki w grę podstawową.

Ruszaj na wyprawę - czekają Cię na niej przygody spoza tego świata! Rozegraj dwa nowe scenariusze, które stanowią wyzwanie nawet dla doświadczonych graczy! Spróbuj zupełnie nowego trybu grozy, który odmienia oblicze Robinsona Crusoe.

Jesteś na to gotowy?

Zaginione miasto Z to pięcioczęściowa kampania. Pułkownik Fawcett zaginął! Wyruszył w nieznane w poszukiwaniu Zaginionego Miasta Z i słuch po nim zaginął. Jesteś tu, by rozwiązać tę zagadkę. Czy pułkownik żyje? Czy miasto z legend istnieje? Co kryje pradawna puszcza?

Polowanie na skazańców to dwunasty scenariusz. Twój statek zatonął, lecz Ty ocalałeś, wyrzucony na brzeg... wraz z gromadą więźniów, których eskortowałeś. Teraz musisz ich wytropić, jednego po drugim.

W trzewikach bestii to trzynasty scenariusz. Kultyści przygotowują się do przebudzenia mitycznych istot zdolnych zatrząść posadami cywilizowanego świata! Musisz ich powstrzymać! Uzbrój się i bądź gotów pokonać wroga na jego terenie.